top of page

Strefa Wellness

Limfodrenaż podwójny
Strefa Wellness

Zabiegi upiększające dostępne w naszej Strefie Wellness zostały stworzone z myślą o wygodnym i łatwym modelowaniu ciała. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje marzenie o przyjemnym relaksie połączonym z wyraźną poprawą samopoczucia i wyglądu. Zabiegi upiększające, podobnie jak zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy czy ciała, wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych metod, a także innowacyjnych urządzeń. Zestaw odpowiednich działań dobieramy zawsze indywidualnie, zależnie od Twoich potrzeb oraz oczekiwanych efektów i możliwości. Zapewnimy Ci właściwą opiekę i pomożemy w uzyskaniu pięknej sylwetki, z którą będziesz czuła się dobrze.

 

UJĘDRNIANIE SKÓRY I REDUKCJA CELLULITU

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi, których efektem jest wyraźne ujędrnianie skóry oraz redukcja cellulitu. Nowoczesne technologie, które stosujemy, pomagają w walce z trudnym do pozbycia się cellulitem, a jednocześnie gwarantują przyjemny relaks i odpoczynek podczas trwania całego zabiegu. Sprawiamy, że ujędrnianie skóry staje się przyjemnym procesem, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz zapewni uczucie lekkości i wypoczynku po przebytej sesji.

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów upiększających ze Strefy Wellness! W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością udzielimy Ci dodatkowych informacji.

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

Strefa Wellness to:

Body wrapping

Body wrapping to zabieg polegający na owinięciu ciała folią, które wcześniej zostało posmarowane odpowiednim SERUM antycellulitowo-ujędrniającym Go Cellulite Buster lub wyszczuplająco-wygładzającym Go Shape.
Celem zabiegu jest zmniejszenie obwodu i wymodelowanie ciała, wygładzenie i dotlenienie skóry, wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

Rezultaty

 • skóra jest jędrna i napięta,

 • oczyszczona z toksyn,

 • pobudza metabolizm,

 • likwiduje cellulit,

 • przeciwdziała zastojowi limfy w organizmie,

 • przeciwdziała efektowi zwiotczałej skory po odchudzaniu czy ciąży,

 • sprawia, że skóra wyglądała ładnie i młodo.

limfodrenaż

Limfodrenaż to specjalistyczne urządzenie do masażu na układzie limfatycznym. Poprawia on krążenie krwi i limfy, a także przyczynia się do rozbudowy naczyń limfatycznych oraz zwiększenia ilości płynów w tym układzie. Głęboki drenaż ciała skutecznie rozbija skupiska trudnego do spalenia tłuszczu, a także pomaga organizmowi w usuwaniu toksyn. W efekcie taki masaż jest niezwykle pomocny przy redukcji nie tylko cellulitu, ale również masy ciała. Jędrne pośladki i płaski brzuch są teraz w Twoim zasięgu, a Ty przy okazji możesz zrelaksować się i odprężyć. Po zabiegu, jakim jest limfodrenaż, poczujesz się lekko i w pełni zregenerowana.

Spośród najważniejszych efektów limfodrenażu warto wymienić:

 • wyraźnie ujędrnione pośladki i uda w wyniku usunięcia nadmiaru wody z organizmu i likwidacji cellulitu,

 • płaski brzuch,

 • likwidacja obrzęków i nadprogramowych centymetrów oraz kilogramów w obwodzie różnych, problematycznych partii ciała,

 • gładka, ujędrniona skóra,

 • pomoc w zapobieganiu powstawania żylaków na nogach,

 • uczucie przyjemnej lekkości i odprężenia po zabiegu.

Warto pamiętać, że tego zabiegu nie polecamy jednak kobietom w ciąży, osobom cierpiącym z powodu chorób serca, nerek czy wątroby. Wskazania oraz ewentualne przeciwskazania zawsze omawiamy z naszymi Klientkami indywidualnie.

bottom of page