top of page

Strefa Fitness

Swan infra shaper
Vacu Shaper

Strefa Fitness w naszym Studio zapewni Ci kompleksowe modelowanie sylwetki. Oferujemy szereg zabiegów, które skutecznie pomogą Ci w walce zarówno o piękny wygląd, jak i dobre samopoczucie. Korzystamy wyłącznie ze skutecznych, sprawdzonych metod pozwalających na zmniejszenie obwodów ciała, redukcję tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki. Wspólną pracą z naszymi Klientkami udowadniamy każdego dnia, że marzenie o pięknej figurze możesz spełnić szybciej i prościej, niż Ci się wydaje. Lekkie ćwiczenia wzmocnione działaniem lamp podczerwonych, podciśnienia lub jonizacji zapewniają widoczne efekty, poprawę wyglądu oraz kondycji skóry, a także doskonały nastrój.

 

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Poznaj oferowane przez nas zabiegi modelowania sylwetki, które przyniosą Ci także wiele innych korzyści. Przede wszystkim wpływają one na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, wsparcie układu odpornościowego, przyspieszenie procesów przemiany materii oraz ogólne odprężenie i regenerację. Dostępne w naszym Studio zabiegi w Strefie Fitness, podobnie jak zabiegi z innych obszarów, np. kosmetologii estetycznej ciała, wybieramy z ogromną starannością. Pragniemy, aby spełniały one wymagania stawiane nam przez nasze Klientki, a także odpowiadały ich indywidualnym oczekiwaniom oraz możliwościom. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc odwiedzającym nas Paniom w osiągnięciu celów związanych z redukcją tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu, a w konsekwencji – uzyskania pięknej figury.

MODELOWANIE SYLWETKI

Strefa Fitness to:

Roll Shaper

Roll Shaper to specjalistyczne urządzenie przeznaczone do wykonywania masażu. Podczas przyjemnego zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii organizm zostaje pobudzony do rozbudowy naczyń limfatycznych oraz wytworzenia nowych płynów. Stymulujące działanie Roll Shaper wpływa na usprawnienie pracy układu limfatycznego oraz krążenia. Efektem takiego masażu jest szybsze dostarczanie substancji odżywczych do wszystkich tkanek organizmu.

Masaż z wykorzystaniem Roll Shaper daje rewelacyjne rezultaty w postaci regeneracji, eliminacji dolegliwości bólowych oraz redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i obrzęków. Są one odczuwalne i widoczne już po pierwszym zabiegu. Poza zapewnieniem wspaniałego samopoczucia, urządzenie to pomaga:

 • ujędrnić ciało,

 • pozbyć się toksyn z organizmu,

 • poprawić krążenie krwi,

 • usunąć wodę nagromadzoną w organizmie.

Masaż na Roll Shaper polecamy osobom zestresowanym oraz zmęczonym. Do przeciwwskazań należą natomiast choroby serca, nowotwory, ciąża, zaburzenia ciśnienia oraz pracy układu krwionośnego, a także żylaki czy wybroczyny.

Bierznia Vacu

Vacu Shaper to innowacyjna, obudowana bieżnia, w której wnętrzu wytwarzane jest podciśnienie. Urządzenie to skutecznie wspomaga walkę z cellulitem, a także zbitą tkanką tłuszczową. Jest to skuteczna i nowoczesna metoda polegająca na poprawie krążenia krwi. Marsz w kapsule z tempem dostosowanym do Twoich możliwości pomoże osiągnąć Ci spektakularne efekty. Nasze klientki potwierdzają, że Vacu Shaper działa niezwykle precyzyjnie, głównie w dolnych partiach ciała. Dzięki działaniu podciśnienia tkanka tłuszczowa jest spalana aż 4 razy szybciej! Dodatkową zaletą urządzenia jest usprawnienie pracy układu limfatycznego i tym samym usuwanie toksyn z organizmu.

Vacu Shaper polecamy kobietom, które chcą wymodelować dolne partie ciała (takie, jak pośladki, uda i łydki), a także podjąć walkę z cellulitem. Innymi wskazaniami do zabiegu są: chęć poprawy ukrwienia i wygładzenia skóry czy redukcja obrzęków. Vacu nie może być jednak stosowany u osób cierpiących na choroby serca, stawów i krążenia, cukrzycę oraz nadciśnienie. Ponadto nie rekomendujemy Vacu Shaper osobom o wadze powyżej 90 kilogramów, kobietom w ciąży oraz w czasie trwania miesiączki. Wszelkie przeciwwskazania są omawiane indywidualnie na spotkaniu przed zabiegiem.

Orbitek Swan

Swan Shaper pomoże Ci w skutecznym modelowaniu sylwetki oraz usunięciu tkanki tłuszczowej nagromadzonej nawet w trudnych miejscach. Treningi z wykorzystaniem tego innowacyjnego urządzenia zapewniają kompleksowy wpływ na całe ciało. Pomagają uzyskać wymarzoną figurę oraz wykazują dobroczynne działanie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wzmocniony organizm w konsekwencji umożliwia szybszą przemianę materii, zmniejszone uczucie zmęczenia, wzmożoną koncentrację oraz lepszy stan skóry.

Dzięki Swan Shaper:

 • odbudujesz włókna kolagenowe,

 • zregenerujesz i odżywisz powierzchnię skóry,

 • uaktywnisz i wyrzeźbisz wiele partii mięśni, modelując sylwetkę,

 • zwiększysz wydajność swojego organizmu,

 • poprawisz elastyczność i jędrność swojej skóry,

 • pozbędziesz się cellulitu i nadprogramowych kilogramów.

Swan Shaper to rower eliptyczny, który wykorzystuje działanie wielu elementów. Wbudowany jonizator oczyszcza powietrze ze szkodliwych jonów dodatnich i zastępuje je ujemnymi, co jest niezwykle korzystne dla zdrowia i wykazuje duży wpływ na samopoczucie. Kolejnym elementem są specjalne lampy podczerwone. Wytwarzane przez nie światło podczerwone odbudowuje głębokie warstwy skóry i pozostawia ją odżywioną oraz odpowiednio zregenerowaną.

W Swan Shaper wykorzystane zostało także światło kolagenowe. Kolagen jest podstawowym budulcem tkanki łącznej w organizmie, który zapewnia m.in. piękny, młody wygląd oraz gładkość skóry, a jego deficyt może wpłynąć na powstawanie zmarszczek i wiotczenie skóry czy mięśni. Treningi na naszym rowerze stymulują organizm do wzmożonej produkcji drogocennego kolagenu. Swan Shaper łączy trening cardio z ćwiczeniami mięśni brzucha, dzięki czemu szybko odczujesz pozytywne zmiany w całym ciele.

Zabiegów na Swan Shaper nie rekomendujemy m.in. osobom z cukrzycą, epilepsją, chorobami serca, osobom o wadzę powyżej 90 kilogramów, a także kobietom w trakcie miesiączki i w ciąży.

Rower poziomy

Rower poziomy jest przeznaczony dla Pań, które podczas ćwiczeń chcą odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz stawy kolanowe. Na takim sprzęcie możesz wykonywać zarówno treningi cardio, interwały, jak i treningi wydolnościowe. Jazda na rowerze treningowym to forma ćwiczeń niezwykle korzystna dla zdrowia (zwłaszcza dla stawów), a zakres wykonywanych aktywności jest bardzo duży. Dzięki temu z poziomego roweru może korzystać niemal każda osoba, która pragnie zbudować dobrą formę i uzyskać szczupłe uda – niezależnie od kondycji czy wieku.

Rezultaty treningów zauważysz w krótkim czasie, a spośród najbardziej pożądanych efektów warto wymienić:

 • zmniejszenie obwodu ciała,

 • redukcja tkanki tłuszczowej,

 • zwiększenie siły i elastyczności mięśni,

 • obniżenie tętna spoczynkowego,

 • poprawa krążenia krwi.

Zapraszamy do Studio Figura na specjalistyczne i nowoczesne zabiegi skupiające się na zmniejszeniu obwodów ciała, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, a także modelowaniu sylwetki. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy Ci wszelkich, dodatkowych informacji i dostosujemy indywidualną formę oraz przebieg terapii.

bottom of page